איך לבחור סיר בישול?  - NVL
משלוח עד הבית חינם ב מעל 199 ש"ח. בשל עומסים, זמן הספקה עד שבועיים.

איך לבחור סיר בישול? 

רובנו משקיעים מאות שקלים על סיר בישול שישרת אותנו נאמנה לטווח ארוך, אך מה צריך לדעת בבואנו לבחור סיר? למה צריך לשים לב? עדי דנון, מנכ"ל חברת PALDINOX המייבאת את מותג הסירים קוצ'ינה מיה, מסביר את כל מה שצריך לדעת כשבוחרים סיר בישול.

 

גוף הסיר – סיר טוב ואיכותי צריך להיות מוצק וחזק. פלדת אל חלד באיכות גבוהה היא אידיאלית. ניתן לזהות זאת הישר מהתווית 18/10 (18% כרום, ניקל 10%, 72% פלדה). זה אומר חופש מלא מחלודה, קל במיוחד לניקוי, היגייני ועמיד למדיחי כלים.

 

בסיס הסיר – בסיסים איכותיים עשויים נירוסטה ומכילים ליבת אלומיניום מוצנעת לגמרי. אלומיניום הוא מוביל חום חשוב שאינו אמור להיות חשוף, משום שאחרי ניקוי במדיח, כתמים לבנים יופיעו על בסיס הסיר. בסיס עבה עם ליבת אלומיניום, מבטיח ספיגה, פיזור ושמירת חום אופטימאליים. לאחר שהבסיס כבר חם, הוא חייב להיות מפולס וצמוד לחלוטין למשטח הבישול.

 

מכסה הסיר – מכסה סגור ומהודק שומר על חום הנוזלים בסיר. מצב זה משמר את הארומה וחוסך באנרגיה. מכסי זכוכית מאפשרים לך בד בבד לפקוח עין על האוכל.
חלק מהמכסים קעורים בקצותיהם, כלומר יש להם בשפה החיצונית עיקול פנימה- זה מבטיח שטיפות אדים מעובים תחזורנה לתוך הסיר, מה שהופך את האוכל אפילו טעים ועסיסי יותר.

 

ידיות הסיר – בדרך כלל ניתן לבחור בין ידיות פלדת אלחלד או פלסטיק. חשוב מאד שהידיות יהיו מחוברות היטב אל הגוף העליון, ושיהיו נוחות לאחיזה בידכם כאשר אתם מבשלים, ולא יעבירו חלילה את חום הסיר לידכם. ידיות נירוסטה מתאימות לאחיזה נוחה, לאפיה בכל טמפרטורה וגם מתאימות למדיח הכלים. בשל הטמפרטורה הגבוהה שבאפיה, ידיות הפלסטיק אינן מתאימות בד"כ לשימוש בתנור מעל 80 מעלות צלזיוס. ניתן לנקותן במדיח, אבל הצבעים יכולים לדהות עם הזמן. לכן אתה צריכים להקפיד שסירים עם ידיות מפלסטיק לא יודחו באופן שוטף אלא רק מפעם לפעם.

 

קטגוריות: כללי

כתבות נוספות

עגלת קניות
0

אין מוצרים בסל הקניות.

סכום ביניים: 0
סה”כ לתשלום: 0
מעבר לתשלום
נגישות