טיפים לניקוי כלי כסף - NVL
משלוח עד הבית חינם ב מעל 199 ש"ח. בשל עומסים, זמן הספקה עד שבועיים.

טיפים לניקוי כלי כסף

למי אין בבית כלי כסף? זאת יכולה להיות כוס לקידוש, שרשרת מיוחדת או כל כלי אחר. כלי כסף הם יחסית זולים ביחס לכלי זהב ויהלומים אבל גם קצת פחות עמידים. לכולנו מוכרת התופעה המעצבנת של השחרת תכשיטי וכלי כסף. ההשחרה נובעת כתוצאה מהתחמצנות של הכסף כאשר הוא בא במגע עם האוויר (או יותר נכון החמצן שבאוויר), גם אחוזי הלחות הגבוהים בארץ לא עוזרים לכלי הכסף שלנו במיוחד.

איך בכל זאת נמנע את ההשחרה של כלי כסף ומהם השיטות לניקוי כלי כסף? לפניכם מספר שיטות טובות ופשוטות לנקות את כלי הכסף, בלי חומרים יקרים ובלי מאמץ כלל:

  1. הניחו בתחתית הקערה שכבה של נייר כסף עם הצד המבריק כלפי מעלה; פזרו מעל נייר הכסף, כפית גדושה של אבקת סודה לשתייה (אם הכלי גדול, הוסיפו 2-3 כפיות); הניחו מעל נייר הכסף את כלי הכסף שלכם; מזגו לקערה את המים הרותחים עד שיכסו לחלוטין את כלי הכסף.

תוך שניות, כלי הכסף יראה נקי, ממש כמו חדש.

  1. הנה פתרון ידידותי לסביבה: בשלו תפוחי אדמה והשתמשו במים שלהם כדי לנקות את כלי הכסף. טבלו מטלית ושפשפו היטב, שטפו ויבשו תוך כדי עיסוי עדין במטלית רכה. זוהי שיטה מאד עדינה שמומלץ להשתמש בה לכלים "של פעם". העמילן של תפוחי-האדמה נדבק לשאריות הלכלוך בחריצים, וכשמסירים אותו (מומלץ באמצעות מברשת עדינה), הוא משאיר את הכסף נקי.
  2. טיפ נהדר לניקוי כסף: אודם! לא גלוס ולא לובלו, לא עם נצנצים ולא מהסוג שאמור להחזיק כל היום – אלא אודם רגיל. האודם מבריק היטב ובאופן מידי כלי כסף שהשחירו. ניתן להשתמש באודמים שכבר אי אפשר למרוח על השפתיים. אם בבסיס נשאר עוד חומר ניתן להוציא עם קיסם, או לקנות אודם זול. לשים קצת על מטלית או צמר גפן, ולשפשף היטב. תוך דקה הפריט מבריק.

קטגוריות: כללי

כתבות נוספות

עגלת קניות
0

אין מוצרים בסל הקניות.

סכום ביניים: 0
סה”כ לתשלום: 0
מעבר לתשלום
נגישות