Design For Living המותג הצעיר שאתם חיייבם אצלכם בבית - NVL
משלוח עד הבית חינם ב מעל 199 ש"ח. בשל עומסים, זמן הספקה עד שבועיים.

Design For Living המותג הצעיר שאתם חיייבם אצלכם בבית

מהיום שבו הן נפגשו, מייסדות Designed for Living ג'נטיאן נניקהובן ונור מייג'ס גילו תשוקה משותפת לדפוסים עליזים ושובבים ולצבעים עזים. הן חולקות רקע משותף בעיצוב פנים של  מלונות, מוזיאונים ובתי מגורים. הן נפגשו כשעבדו יחד כעורכות  מגזין לעיצוב פנים.הן הקימו את הסטודיו שלהם, Designed for Living ב -2013, שם הן מתמקדות  בעיצוב דפוסים ועיצוב מוצרים עבור המותג שלהן, עיצובים מותאמים אישית לפרויקטים של אירוח ושיתופי פעולה עם מותגים בינלאומיים ידועים.


העיצובים שלהן, הנעים בין חיפויי קיר, תאורה, רהיטים, טקסטיל, כלי כתיבה וכלי שולחן, כולם מצוירים ביד. ניתן לזהות בקלות כל אחד מהם על פי  לוח הצבעים הנועז שלו והם כוללים רמזים של אורגני, גיאומטרי ודפוסים בהשראת הטבע. נור: "אנחנו חולקים את אותו הרעיון שעיצוב צריך להיות כיף ולהוות השתקפות של האישיות שלך." ג'נטיאן ונור אמצו גישה המשלבת יצירתיות ואותנטיות, תוך תשומת לב לפרטים.

שתי המעצבות   אוהבות/מעריצות  את הכנות והנצחיות של האומנות. הן תמיד לוקחות  בחשבון איך אובייקט נוצר כך שכל חלק של התהליך נושא את החתימה שלהן, החל מעיצוב  צורות, דרך הפיגמנטציה של פורצלן בתנור ועד  לחריטה של ​​כלי הזכוכית. המפתח הוא לתפוס את האיזון בין איכות מעודנת  והתאמה חסרת מאמץ. איך הם משיגים את הצירים האלה על כלל אחד, אומרת ג'נטיאן: "כל מה שאנחנו מעצבות  הוא משהו שהיינו רוצות בעצמנו ומשתמשות בו בבתים שלנו".

בעיצוב הקולקציה החדשה, נור וג'נטיאן  קיבלו השראה מעץ החיים. בתרבויות רבות, הוא נתפס לעתים קרובות כסמל של לידה. בסתיו, עצים משירים את עליהם אולם באביב העלים צצים שוב והעץ שוב שופע ציפורים ופרפרים. זהו האיזון המושלם בין הרמוניה לטבע, ושם מתאים לאוסף ומסמן גם  את תחילת שיתוף הפעולה שלהם עם NEW EDDITION. ג'נטיאן מסבירה: "אנחן מקבלות השראה  מהדברים סביבנו: הטבע, הגיאומטריה, החי וצומח, אך אנו מביאות את עצמנו לתוך כל זה".

בעוד שגיאומטריה ופרחים הינם קלאסיקות בעיצוב פנים, המפתח היה למזג את הדפוסים הגיאומטריים העזים  באופן מושלם בעיצובים הפרחוניים, בעודנו נהנות לשחק  עם הפרטים.

הן  עיצבו לא רק את החזיתות, אלא גם את הבסיס של כל כלי השולחן. כאשר תשתו קפה עם חברים, והם יגמעו לגימה, תופתעו  מכל פרטי 'עץ החיים' הנמצאים מתחת, מוסיפים מגע ייחודי ומדגימים את תשומת לבן של המעצבות לפרטים.

כשמדובר בצבע, אין מחסור בו. אדומים, ירוקים, סגולים צהובים מועשרים  על ידי שימוש בשחור לבן. השילוב הנצחית הזה הוא שהופך את האוסף מתאים לכל  עיצוב פנים. נור:  קולקציית "עץ החיים" שלנו מפגישה  בין איכות ליצירות מעוצבות היטב שיעמדו במבחן הזמן".

קולקציית כלי ההגשה החדשה שלנו, נועדה "לשלב ולערבב", כך שהיא משאירה  מקום לבטא את היצירתיות שלכם. כל הדפוסים שמורים ברישומים שלנו והדפסי צבעי המים, מובילים כל יצירה לנוכחות גאומטרית חזקה. השבילים הצבעוניים והחיוניים, והדפוסים המנוגדים, יוצרים תחושת מאופקת, אך אקלקטית.

 

 

קטגוריות: כללי

כתבות נוספות

עגלת קניות
0

אין מוצרים בסל הקניות.

סכום ביניים: 0
סה”כ לתשלום: 0
מעבר לתשלום
נגישות